Cześć!

Jesteśmy Monika i Adam i stoimy za hexal design.
Projektujemy i własnoręcznie wytwarzamy modułowe kwietniki ścienne, geometryczne półki oraz inne elementy wyposażenia wnętrz.

o nas 1

Cześć!

Jesteśmy Monika i Adam i stoimy za Hexal Design.
Projektujemy i własnoręcznie wytwarzamy modułowe kwietniki ścienne, geometryczne półki oraz inne elementy wyposażenia wnętrz.

o nas 1
o nas 4

Początki

Oboje od zawsze zwracaliśmy uwagę na ładne i praktyczne rzeczy. Nasze zamiłowanie do urządzania wnętrz natężyło się wraz z chęcią zagospodarowania własnej przestrzeni. Zaczęliśmy rozglądać się dookoła, wyszukiwać meblarskie perełki, restaurować je. Czasem udajemy się nawet na polowanie gabarytów w okolicy. Projektowanie i dekorowanie przestrzeni tak zawładnęło naszymi myślami, że postanowiliśmy rozpocząć przygodę z wytwarzaniem autorskich przedmiotów. Jako pierwsza powstała geometryczna lampa, którą po prostu chcieliśmy mieć. Pojawił się jeden projekt, drugi, kolejny… i tak stworzyliśmy ich kolekcję, następnie półki i meble w naszym klimacie, a przede wszystkim kwietniki – jako ukłon w stronę wielbicieli domowych dżungli.

Nasza pracownia zlokalizowana jest na obrzeżu Warszawy. Tutaj Adam od podstaw projektuje
i wytwarza przedmioty własnoręcznie. Monika odpowiada za wizualną stronę projektu i rozwój produktu.

Dobre materiały i dobry dizajn

W procesie projektowym stawiamy na prostotę i funkcjonalność. Pracujemy na dobrej jakości materiałach od lokalnych producentów – stal i drewno, które decydują o wytrzymałości i trwałości produktów. Inspiruje nas linia oraz zabawa kreską, czego wynikiem jest seria bazująca na geometrycznych kształtach. Wierzymy, że minimalistyczna konstrukcja i solidność wykonania to znakomity przepis na ponadczasowe wnętrza, którym możemy posługiwać się w rozmaity sposób, według własnych upodobań.

o nas 2
o nas 3

Oferta

Lubimy otaczać się wyjątkowymi rzeczami, a jeszcze bardziej lubimy takie rzeczy tworzyć. Prócz standardowej oferty, proponujemy indywidualne projekty i rozwiązania na Wasze życzenie. Mieliśmy okazję wykonywać takie realizacje zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jeżeli interesuje Cię jakikolwiek z naszych produktów w nieco innej wersji lub posiadasz pomysł na niecodzienny/ unikatowy przedmiot, napisz do nas, chętnie Ci pomożemy!

Bądźmy w kontakcie!
hexaldesign@gmail.com